Fallout 4 New Vegas Modu Hakkında Yeni Görseller Yayınlandı

134

Fallout 4 oyunu yakında Fallout 4 New Vegas moduyla çeşitlilik kazanacak. Uzun süredir beklenen moda dair yeni görüntüler paylaşıldı.

Fallout serisi günümüzde oldukça sevilen , ilgi gösterilen bir seri. Şu ana kadar en fazla sevilen oyunlarından biri ise Fallout New Vegas oldu.

Fallout New Vegas yapımının hayranları, 2015 yılında piyasaya sürülen Fallout 4 oyununun üzerine bir mod olarak Fallout New Vegas’ı eklemeyi düşündü ve bu doğrultuda Team F4NV adlı bir grup geliştirici tarafından Fallout 4 için mod çalışmasına başlanmıştı. Gel gelelim moddan bir süredir ses seda çıkmıyordu ve bu durum iptal olabileceği yönünde endişelere neden oluyordu ancak geliştirici ekip iş üzerinde olduğunu göstermek adına yeni görseller paylaştı ve böylece merakı giderdi.

Bir diğer merak edilen konu ise modun ne zaman çıkacağı ancak şu an için bu doğrultuda bir açıklama bulunmuyor. Fallout 4 New Vegas moduna dair görüntüleri hemen aşağıda görebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.