Fallout 76 Steel Dawn Güncellemesi Geliyor

11

Fallout serisi için Fallout 76 oyunu çıkmıştı ve Bathesda oyun üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Bu sefer de Steel Dawn güncellemesiyle karşımıza çıkacak.

Bathesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bathesda Sotworks tarafından yayınlanan Fallout 76 oyunu için 1 Aralık 2020 günü Steel Dawn adı verilen bir güncelleme yayınlanacak.

Eklenecek olan güncellemeyle beraber Fallout 76 oyununa yeni bir hikaye ve görevler eklenecek. Böylece oyuncular yeni bir içeriğin başına oturabilecek. İçerisinde çok sayıda ekipman, yeni bölgeler, sığınaklar, yeni müttefikler barındıracak olan oyunda Brotherhood ve diğer grupların yer aldığı bölgelerin keşfini yapabilecek, zırhlar ve silahlar toplayabileceksiniz. Bu bağlamda Fallout ruhuna uygun bir içerik geliyor gibi gözüküyor.

Sunulan olan C.A.M.P ile yer altında özel alanlar kurup içini tasarlayabilmeniz mümkün olacak. Yeni görevlerle yemek kutuları ve pek çok ödülün kilidini açabilmeniz de mümkün olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.