Far Cry 5 İçin Dikkat Çeken Yeni Fragman

621

Artık çıkışına çok az bir zaman kala Far Cry 5 oyunu ile ilgili dikkat çekici bir fragmana yer verildi. Yeni tanıtım videosunda oyuncu ve evcil hayvanı arasındaki dostluk gösterildi. Far Cry 5 oyununda daha önce yayınlanan fragmanlarda oyunda bize yardımcı olan bir köpeğin bulunacağını biliyorduk. İşte Ubisoft yeni fragmanında bundan yola çıkmış.

Hazırlanan fragmanda oyuncu Far Cry 5 oynarken köpeği de oyunu izliyor ve Far Cry 5’teki köpek ile sahibinin dostluğundan etkilenerek kendi sahibine sevgi gösterilerinde bulunuyor. Ardından gelen sürpriz bir paket ile ikili arasında oldukça güzel bir oyun başlıyor. Ubisoft’un bu yeni fragmanını merak ettiyseniz hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Far Cry 5 çıkış tarihi 27 Mart 2018

Oyun 27 Mart 2018 tarihinde piyasaya sürülecek. Şu an 209.00 TL’den ön sipariş ile alınabiliyor. Grafiksel olarak yine Far Cry kalitesini göreceğiz. Yeni nesil grafiklerle oldukça gerçekçi bir deneyim elde edebileceğiz. Ubisoft, Far Cry 5 oyununda serinin yeni bir aşamaya geçeceğini de iddia ediyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.