Far Cry 6’nın Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

11

Video oyunu dünyasının popüler serilerinden biri olan Far Cry yakında Far Cry 6 ile taçlandırılacak. Oyunun yeni çıkış tarihi belirlendi.

Ubisoft daha önce yaptığı açıklamada 18 Şubat 2021 tarihinde Far Cry 6 oyununun resmen çıkacağını duyurmuştu fakat meydana gelen bazı aksilikler nedeniyle çıkış tarihi ertelenmişti ve bu kez net bir tarih de verilmemişti.

Pandemi sürecinden etkilenen Ubisoft zorlu bir süreçle mücadele ediyor ve Far Cry 6 oyununu ertelemeye karar vermişti. Ubisoft, Far Cry 6 oyunu ile ilgili yaptığı açıklamada oyunun 1 Nisan 2021’den sonra piyasaya sürüleceğini duyurmuş, kesin bir tarih de açıklamamıştı fakat Microsoft Store üzerinde yer alan bir bilgi oyunun ne zaman çıkacağını ele verdi. Microsoft Store üzerindeki bilgiye göre Far Cry 6 hem konsollar hem PC platformu için 26 Mayıs 2021 tarihinde çıkacak.

Far Cry 6 yeni nesil konsollar olan Xbox Series X ve PlayStation 5 için de piyasaya sürülecek olup bu konsollara 4K 60 FPS desteğiyle gelecek. Oyun aynı zamanda PlayStation 4 ve Xbox One X için de çıkacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.