Far Cry 6’nın Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

65

Far Cry 6 ile ilgili olarak geçtiğimiz gün yeni bir sızıntı paylaşılmıştı. Ardından Ubisoft oyun ile ilgili olarak duyuruyu Forward etkinliğinde gerçekleştirdi. Ubisoft tarafından doğrulanan oyun bir fragman eşliğinde kendisini gösterdi.

İşte yayınlanan Far Cry 6 videosu:

 

Yeni Far Cry oyunu, yayınlanan tanıtım videosuna göre yine bir iç karışıklığı konu edinecek gibi gözüküyor. Far Cry oyunlarında genel olarak metropol yer almamaktadır ancak Far Cry 6 bu doğrultuda farklı bir oyun olacak. Yıl olarak günümüz zamanında geçecek olan oyunda metropolün yanı sıra çeşitili tropikal ormanlar , plajlar da oyuncuları karşılayacak.

Far Cry 6 açıklanana göre 18 Şubat 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyun PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One , PlayStation 4 ve PC platformu için çıkış yapacak.

Küba’dan esinlenilerek ortaya çıkarılan Yara isimli kurgusal bir ülkeye gideceğiniz oyunda Dani Rojas adlı bir karakteri canlandıracak, Anton Castillo’nun grubuna karşı mücadele edeceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.