Farklı bir oyun arayanlara müjde! Old Man’s Journey indirime girdi

177

Günümüzde Steam gibi adresler aracılığıyla bağımsız geliştiriciler oyunlarını kolaylıkla büyük kitlelere duyurabiliyor. Ancak oyunlarının tam olarak dikkate alınabilmesi için ilgi çekecek yapıya sahip olması gerekiyor. İşte Broken Rules, Old Man’s Journey ile bunu başarmış.

Geçtiğimiz yılın Mayıs ayında PC oyuncuları için çıkışını gerçekleştiren Old Man’s Journey, özellikle farklı yapısıyla dikkat çekmekte. Oyunda, yolculuğa atılan yaşlı bir kişinin yolculuğu tamamlayabilmesini sağlıyor, onun kederlerine, umutlarına tanık oluyorsunuz. Geliştirici bu oyun için Türkçe olarak özel bir Steam sayfası da hazırlamış. Söz konusu sayfaya tıklayarak indirime ilişkin detayları öğrenebilirsiniz. İndirim tutarının da %75 olduğunu belirtelim. Oyunun normal fiyatı zaten 15.00 TL idi. Dolayısıyla indirimli fiyatı bir poşet cips fiyatı ile aynı seviyeye indi. Old Man’s Journey şu an 3.75 TL’den satılıyor.

OKU:  Asus ROG Telefonu Hakkında Beklenen Duyuru Yapıldı

Steam’de ürün için şu ana kadar yapılan incelemeler ve oyuncu yorumlarının çok olumlu düzeyde olduğunu belirtelim.  Kampanya 3 Aralık akşamına kadar geçerli.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir