FIFA 20 Kariyer Modundaki Hatalar Hemen Düzeltilemeyecek

209

EA, geçtiğimiz günlerde FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 20’yi görücüye çıkardı ancak oyun pek çok eleştiriyi de beraberinde getirdi. Bunun bir numaralı sebebi ise oldukça sevilen kariyer modun pek çok önemli hata içermesi.

Örneğin kariyer mod içerisindeki liglerde bazı takımlar normalde oldukça güçlü olmalarına ve ligin üst sıralarında yer almalarına rağmen FIFA 20’de alt sıralarda yer alabiliyor. Bunun ayarı yapılmamış veyahut bir hata nedeniyle kullanıcılar sorun yaşıyor. Aynı zamanda oyuncularının pozisyonunun rastgele olarak değişmesi ve Avrupa kupaları hususunda da hataların bulunması tat kaçırıyor.

Oyunla ilgili olarak bir açıklamada bulunan Electronic Arts, hataların farkında olduklarını, gidereceklerini ancak yayınlanacak ilk günclelemeyle bunun olmayacağını açıkladı ve zaman istedi. Bunun gerekçesi ise ilk güncelleme paketinin zaten önceden tamamlanmış olması. Yani kariyer modu daha sorunsuz isteyen oyuncuların biraz daha beklemesi gerekli.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.