FIFA 20’nin İlk İnceleme Puanları Netlik Kazandı

281

FIFA 20’nin çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı. Önümüzdeki günlerde çıkışını gerçekleştirecek olan yapım ile ilgili pek çok oyuncu ümitliyken büyük bir kitle de aksine serinin çok yavaş geliştiğini, her yıl eski sürümün ısıtılıp ısıtılıp sunulduğunu düşünüyor.  Bu karmaşa içerisinde oyunun ilk inceleme puanları büyük merak konusu haline gelmişti.

İnceleme puanları şu şekilde:

  • Telegraph – 80
  • Multiplayer.it – 88
  • IGN- 70
  • VG247 – 80

Oyunun genel itibariyle ortalamanın üzerinde puanlar aldığını söylemek mümkün. Yüksek puanlar alması oyuncuların umutlarını yeşertecek gibi gözüküyor. PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapacak olan yapım için yakında oyuncu incelemeleri de  ortaya çıkacaktır.

FIFA serisi son zamanlarda multiplayer tarafına daha çok kaydı. Bunun bir numaralı sebebi olarak daha fazla kar elde etme düşüncesi gösteriliyor. Ancak kariyer mod gibi tek kişilik oyunları oynamayı seven oyuncular için çok fazla yenilik sunulmaması tepkiye de neden oluyor. Bakalım FIFA 20’de bu kez nasıl değişiklikler oyunculara sunulmuş? Bekleyip görelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.