Firefighting Simulator – The Squad Yarın Çıkıyor

12

İtfaiye ekibinde görev almak ister miydiniz? Firefighting Simulator – The Squad bu hususta bir deneyim sunuyor. Bir süredir hazırlanan oyun 17 Kasım’da PC için Steam üzerinden çıkacak.

Günümüzde pek çok farklı kategoride video oyununun bulunduğunu biliyoruz. Firefighting Simulator – The Squad de itafiyecilik üzerine kurulu bir simülasyon oyunu olup bir süredir geliştiricisi Chronos Unterhaltungssoftware tarafından hazırlanıyor ve çıkışına çok az bir zaman kaldı. Gelen bilgilere göre 17 Kasım günü resmen erişilebilir hale gelecek.

Şu an ön sipariş olarak satılmamakta olan Firefighting Simulator – The Squad yapımı ile ilgili pek çok görsele ise yer verildi. Oyun içerisinde hem tek oyuncu modu hem çok oyuncu moduna da yer verilecek olup Kuzey Amerika’nın Batı Sahil Şeridi’nden ilham alınarak geliştirilen 60 kilometre karelik büyük bir şehir ve 30’un üzerinde farklı olay sunacak. Oyuncular mevcut şartlar doğrultusunda kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacak.

Tek kişilik modda deneyimli bir itfaiye ekibinin başında olacak ve ABD şehrindeki yangınlarla mücadele edeceksiniz. Çok oyunculu modda da üç arkadaşınızla beraber hayatlar kurtarıp yangınları söndürecek, ekip halinde çalışacaksınız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.