Fitbit Çocuklara Özel 4G Akıllı Saat Çıkaracak

92

Fitbit markasının giyilebilir cihaz kategorisinde aktif olarak rol oynadığı biliniyor ve şimdi de çocuklara yönelik olarak 4G akıllı saat modeli ile karşımıza çıkacak.

Fitbit’in 4G desteğine sahip bir akıllı saati çocuklar için sunmayı planladığı ortaya çıktı. Yeni 4G Fitbit çocuk akıllı saatinin bu yıl içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Giyilebilir cihaz ile ilgili olarak şu an farklı bir ayrıntı ise bilinmiyor çünkü Fitbit bu konuda herhangi bir yorum yapmayı reddediyor.

Google ile anlaşmalı olan Fitbit, Doki ile çocuk saatini geliştirmeyi seçti ve yıl sonunda çıkması muhtemel ürün ile ilgili Hong Konglu girişimci şirket ile anlaşmaya varıldı. Fitbit firması Doki Technologies’i satın alarak bu akıllı saat için de düğmeye basmış oldu.

Fitbit’in çocuklara yönelik yeni 4G akıllı saati sim kart desteğine de sahip olacak. Böylece aileler çocuklarına kolay bir şekilde ulaşabilecekler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.