Fiyatı 18 TL olan oyun Epic Games üzerinde ücretsiz!

221

Her hafta oyunculara ücretsiz sunduğu oyunlarla oyuncuların gönlünde taht kuran, Steam’in en büyük rakiplerinden olan Epic Games, yine oyuncuları sevindirecek bir haber ile karşımızda. Ücretsiz oyun sunumlarına tüm hızıyla kaldığı yerden devam eden oyun platformu Epic Games, bu hafta da bir bulmaca oyunu olan Minit adlı oyunu oyunculara ücretsiz olarak sunuyor.

Normal Steam fiyatı 18 TL olan oyun şu an için Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmakta. Minit adlı bulmaca oyununda 60 saniye içerisinde bulmacaları çözmeniz ve bir üst seviyeye geçmeniz gerekiyor. Siyah-beyaz temalı oyuna sahip olmak için Epic Games hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından oyunun sayfasına girerek karşınıza çıkan “AL” yazısını seçin. Yine açılan pencereden “Sipariş ver” butonuna tıklayarak oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.