Fiyatı 25 TL Olan Oyun Steam’de Bir Süreliğine Ücretsiz!

284

Ücretsiz oyun haberlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yine oyuncuları sevindirecek bir haberle karşınızdayız. Popüler oyun platformu Steam, 25 TL değerindeki Kabounce adlı oyunu bir süreliğine ücretsiz olarak sunuyor.

Stitch Heads Entertainment tarafından geliştirilip geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan pinball oyunu Kabounce, Steam kullanıcıları tarafından da oldukça olumlu yönde tepkiler almış. Siz de bu eğlenceye dahil olmak istiyorsanız bence tam sırası. Çünkü oyun Steam üzerinden kısa bir süre için ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Oyunu kütüphanenize eklemeniz oldukça basit. Steam hesabınıza girerek arama yerinden “Kabounce” oyununu aratarak oyunun sayfasına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra alt bölümde yer alan “Kabounce Alın” yazısının altındaki “Hesaba Ekle” butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra oyun kütüphanenize ücretsiz ve kalıcı olarak eklenecektir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.