Fiyatı 29 TL Olan Transistor Oyunu Kısa Süreliğine Epic Games Store’da ücretsiz!

223

Epic Games Store’de normal fiyatı 29 TL olan oyun uygulama üzerinden kısa süreliğine tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

2014 yılında Supergiant Games tarafından geliştirip piyasaya sunulan oyun Transistor, çıktığı dönemde farklı atmosferi ve tasarımları ile oldukça ilgi görmüştü. Bir bilim kurgu temalı aksiyon rol yapma oyunu olan Transistor, Epic Games üzerinden normalde 29 TL fiyat etiketi ile oyunculara sunulmakta. Fakat Epic Games, yaptığı kampanya neticesinde oyunu 2 Mayıs tarihine kadar oyunculara ücretsiz olarak dağıtıyor.

Oyunu ücretsiz olarak sahip olmak isteyen oyuncular 2 Mayıs tarihine kadar bu bağlantıya tıklayarak oyunu ücretsiz şekilde Epic Games kütüphanelerine ekleyebilirler.

Ayriyeten şunu da belirtelim, 2019 yılına damgasını vuracak olan oyunlardan biri olan Control, Epic Games üzerinden 399 TL’lik bir fiyatla ön siparişe açılmıştı. Fakat oyunun fiyatı büyük bir indirim alarak 399 TL’den 99 TL’ye çekildi. Ön sipariş vermek isteyen oyuncular bence ellerini çabuk tutsun, zira oyunun fiyatı tekrardan yükselebilir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.