Fiyatı 39 TL Olan Oyun Bir Süreliğine Ücretsiz Sunuluyor!

174

Oyuncuların en çok sevdiği ücretsiz oyun haberlerimize bir yenisi daha eklendi. Steam fiyatı 39 TL olan Overcooked oyunu kısa süreliğine Epic Games Store üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor.

Ghost Town Games Ltd. tarafından geliştirilip Team17 Digital Ltd tarafından 2016 yılında piyasaya sunulan çok oyunculu, yemek pişirme simülasyon oyunu olan Overcooked’da belirli bir sürede gelen siparişleri hazırlamaya çalışıyorsunuz. Yemekleri hazırlarken ise çeşitli engeller ve zorluklarla mücadele ediyorsunuz. Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu oyun Steam kullanıcıları tarafından da “Çok Olumlu” şeklinde oylandığı gözüküyor.

Siz de bu oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey Epic Games Launcher’ı indirmek. Ardından Epic Games hesabı oluşturarak oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.