Fortnite yeni güncellemesi ne gibi farklılıklar kazandırıyor?

74

Popüler battle royale oyunlarından Fortnite için yeni bir güncelleme çıktı. Epic Games, oyunun popüler kalması adına elinden geleni yapıyor ve bu yeni güncellemeyi de bu doğrultuda kullanıcılarla buluşturdu. Oyuncular güncellemeyi edinerek faydalarını gözlemleyebilir. Öne çıkan başlıca özelliklerini de ayriyeten  yazıyoruz.

Güncellemeyle beraber oyuna Vantuzlu Top isimli dikkat çekici bir araç eklendi. Bahsettiğimiz araç hamster topuna benziyor ve tek kişilik yapıda. Kanca tutturulmuş yapı sayesinde haritada bulunan yüksek yerlere kolayca tırmanabiliyorsunuz. Araç, rakiplerinizle aranızdaki mesafe farkını kapatabilmeniz için de boost eklentili bir şekilde sunuluyor.

Gerçekleştirilen güncelleme Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularını da bir araya getiriyor. Artık oyuncular aynı oyun havuzunda oluyor ve Switch oyuncuları da mobil oyuncularla aynı oyun havuzunda bulunabiliyor.

OKU:  PUBG ve Fortnite oynamak yasaklandı

Otomatlar konusunda da değişikliğe gidildi. Artık bir eşya veya silah aldıktan sonra otomatlar yok olacak. Bundan sonra tek kullanımlık olarak yararlanılabilecek.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir