Fossil Hybrid Smartwatch HR Mini Çıktı

7

Giyilebilir teknoloji kategorisinde gelişmeler yaşanıyor. Fossil markası tarafından giyilebilir cihaz kategorisine dahil edilmek üzere Hybrid Smartwatch HR Mini ürünü piyasaya sürüldü.

Yeni Smartwatch HR Mini ürünü kadınlar için geliştirilen zarif bir akıllı saat olup pek çok özelliği bulunuyor. Hava durumu takibi, kalori ölçümü, uyku takibi, mesafe ölçümü, kalp atış sensörü, egsersiz modu, müzik kontrolü ve daha pek çok özelliği bulunan Hybrid Smartwatch HR Min her zaman açık ekran özelliği ile kullanıcıların akıllı saatten aramaları ve metinleri önizleme yapabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda hava durumu da kontrol edilebiliyor.

Paslanmaz çelik kasaya sahip olan cihazın 12 mm kayışı bulunuyor ve bileziklerle de uyum gösterebilecek bir ürün. IOS 12.0 , Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olarak kullanılabiliyor. Hızlı şarj özelliği ile gelecek olan akıllı saat aynı zamanda suya dayanıklı olacak. Ürün tam şarj dolumu yapıldığında iki hafta kadar şarj edilmeden kullanılabilecek.

Ürün ortalama 200 Dolar fiyat etiketiyle sahnede olup fiyatı, rengi ve kordonuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.