Frostpunk Kısa Bir Süreliğine 20 TL Oldu

69

Zaman zaman popüler oyunlarda büyük çaplı indirimler meydana geliyor ve biz de bunları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kez de popüler oyunlardan biri olan Frostpunk indirime girdi.

Dijital mağazalardan Steam üzerindeki normal fiyatı 50,00 TL olan Frostpunk video oyunu aldığı yayıncı indirimi ile birlikte kısa süreliğine sadece 20,00 TL oldu. 5 Haziran 2020 tarihine kadar 20,00 TL’den satın almak mümkün olacak.

Steam resmi Frostpunk sayfası üzerinde oyunun yalın hali indirimli olduğu gibi aynı zamanda tüm DLC’leri de içerisinde barındıran Frostpunk: Game of the Year Edition da büyük bir indirimde. Normal fiyatı 109,50 TL olan Frostpunk: Game of the Year Edition içeriği aldığı yüzde 52 oranında indirimle birlikte 52,40 TL’den satılıyor.

Resmi Türkçe alt yazı ve arayüz desteği bulunmakta olan Frostpunk , 16 yaş ve üzeri oyuncular için uygun olup , şehir kurma mantığı üzerine kurulu bir strateji oyunudur.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.