Fujitsu B34-9 UE Satışa Çıkıyor

381

Fujitsu B34-9 UE, kavisli monitör akımının yeni üyelerinden biri olarak geliyor. Cihaz güçlü özellikleriyle yakında piyasaya sürülecek.

Monitör alanında ülkemizde pek duyulmayan Fujitsu, resmi internet sitesi üzerinden listelediği B34-9 UE modeli ile geliyor. Bu model 34.1 inç büyüklüğünde kavisli yapıda ekrana, 3440x1440p çözünürlüğe sahip.

Tasarım olarak oldukça zarif gözüken B34-9 UE, çok ince çerçevelere sahip. Maksimum 102 Hertz destek sunabilen Fujitsu B34-9 UE, üç A4 kağıdını yatay olarak aynı ekrana sığdırabilmenizi sağlıyor. Böylece çalışmalarınız esnasında işiniz daha kolay oluyor.

Ürünün ekranı kişisel kullanım bir monitör için biraz büyük olsada kavisli yapıya sahip olduğu unutulmamalı. Düz ve büyük monitörlerde özellikle kenar kısımlarına gözün hakim olabilmesi çok zordur. Ancak kavisli monitörlerde yan ve köşelere de hakim olunabiliyor. Sarmanlayan yapısı bu noktada önemli bir avantaj teşkil ediyor.

Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.