G513 Mekanik Oyun Klavyesi Özellikleri Açıklandı

483

Logitech, yeni G513 mekanik oyun klavyesini duyurdu. RGB aydınlatmaya sahip siyah bir mekanik klavye olan G513, LIGHTSYNC desteğine de sahip.

Mekanik klavyelere olan ilgi son zamanlarda arttı. Doğru geribildirim almak isteyen, rahat bir kullanışı hedefleyen oyuncular için üretilen G513, iki Romer-G mekanik tuş düğmesi sunmakta. Romer-G Tactile doğrudan geri bildirim, Romer-G Linear ise pürüssüz tuş vuruşu sağlayabilmekte.

45 g düşük tutş basıncı ile birlikte 1.5 mm tuş aralıklı klavye, yüksek hızda çalışmasıyla dikkat çekiyor. Böylece oyuncuların oyun esnasında yaşamak istemeyeceği gecikmelerin önüne geçmekle birlikte, onları rakiplerine karşı biraz daha avantajlı hale getiriyor. Gecikmiş tepkimelerle oyun esnasında karşılaşmak istemeyenler için güzel bir çözüm gibi gözüküyor.Entegre USB bağlantı noktasına sahip olan klavye ince tasarımıyla ön plana çıkıyor.

OKU:  Ubisoft'un geliştirdiği Transference artık aktif

Opsiyonel üstün avuç içi dayanağı bulunmasıyla oyun esnasında konforlu bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Alüminyun 5052 malzemesiyle üretilen G513, yüksek dayanıklılık hedefiyle de ortaya çıkarılan bir cihaz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir