G7 ThinQ Modeline Android Pie Güncellemesi Geldi

42

LG’nin meşhur G serisi geçtiğimiz dönem G7 ile renklenmişti. G7 ThinQ çentikli tasarım yapısı, ince zarif tasarımı ve iddialı ekran kasa oranıyla piyasaya sürülmüştü.  LG G7 ThinQ modelinin en fazla dikkat çeken özelliği ise ses tarafındaki yeteneğiydi.

G7 ThinQ, yapa zeka desteği, çift kamerası ile amiral gemisi modeller arasına adını yazdırmıştı. 6.1 inç büyüklüğündeki 1440p ekranı da ayrıca dikkat çekiciydi. Cihaz için bir süredir Android güncellemesinin geleceği konuşuluyordu ve bu nihayet gerçekleşti. LG G7 ThinQ modeli Android Pie güncellemesi almaya başladı.

Güncelleme aslına bakarsanız bundan uzun süre önce Güney Kore’de zaten yayınlanmıştı. Ancak pek çok ülke güncellemeyi beklemekteydi. Toplam boyutu 1.4 GB olan güncelleme güvenlik yamalarını da içermekte olup LG G7 ThinQ için sunulan büyük çaplı bir güncelleme olarak dikkat çekiyor.

OKU:  Witcher Geralt'ı canlandıracak oyuncunun ilk görüntüleri yayınlandı

G7 ThinQ hali hazırda ülkemizde 3000  TL’nin altında fiyatlardan bulunabiliyor. Bataryasını hesaba katmazsak fiyat performans açısından şu an pazardaki en iyi modellerden biri olduğunu söyleyebiliriz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir