Galaxy A10S, Android 10’a Güncellendi

123

Samsung markasının Galaxy A10S telefonu Android 10 güncellemesi aldı. Güncelleme içerisinde güvenlik tarafında da düzeltme yamasını barındırıyor. Habere dair detaylar aşağıda…

Samsung şirketi orta segment telefonları için güncellemeler sunmaya devam ediyor. Güney Kore merkezli şirket şimdi de Galaxy A10S telefonu için Android 10 güncellemesini yayınladı. Paylaşılan güncelleme telefonu Android 10 sürümüne, OneUI 2.0 arayüzüne, Mart 2020 güvenlik yaması düzeyine yükseltmekte. Güncellemenin yapı numarasının ise A107FXXU5BTCB olduğunu belirtelim.

Güncelleme karanlık mod özelliğini telefona kazandırmakta olup tek el kullanım modu ayarında iyileştirme yapılıyor ve kullanıcı arayüzü yeniden tasarlanıyor. Aynı zamanda ses kontrol fonksiyonu da yeniden tasarlanıyor. Bunun gibi pek çok değişiklik daha güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunuluyor. Daha güvenli ve daha modern bir deneyim açısından güncellemenin uygulanması tavsiye ediliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.