Galaxy A10s Telefonu Ülkemizde Satışa Çıkarıldı

257

Samsung’un giriş segment düşünülerek ortaya konulan akıllı telefonu Galaxy A10s, Türkiye’de satışa çıkarıldı. Peki ürün hangi fiyattan alıcı bekliyor?

Cihaz hem Türkiye garantili hem de paralel ithalat yoluyla ülkemizde satışta olup paralel ithalat model 1.249,00 TL, Samsung Türkiye Garantisi Galaxy A10s ise 1.349,00 TL’den alıcı beliyor.

Dilerseniz özelliklerini hatırlayalım

Galaxy A10 telefonunda 6.2 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü Infinity – V ekran yer alıyor ve 12 nm sekiz çekirdekli MediaTek Helio P22 işlemci bulunuyor.

Cihaz 32 GB depolama alanı sunmakta olup bu alan microSD kart ile 512 GB’a kadar arttırılabilmekte. 2 GB RAM bulunan telefon 4000 mAh bataryaya sahip ve LED Flaşlı 13 MP + 2 MP ikincil arka kamerası bulunuyor. Arka kamera f/1.8 diyafram açıklığında çekim yaparken ön kamerası ise 8 MP olup  f/2.0 diyafram açıklığında çekim yapıyor.

Telefonun parmak izi sensörü arka kısmında bulunuyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan telefon 168 Gram ağırlığında. Yazılım tarafında Android 9.0 Pie işletim sistemi ve Samsung One UI arayüzüyle geliyor.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.