Galaxy A21s Performans Testinde Görüldü!

148

Teknoloji devinin yeni akıllı modeli Galaxy A21s, Geekbench testinde karşımıza çıktı.

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy A21s, performans testinde boy gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda Galaxy A21 modelini performans testinde görmüştük. Şimdi ise yeni giriş seviye model Galaxy A21s Geekbench testinde ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A21s’in performans testi sonucuna baktığımızda telefonun tek çekirdekli testten 183 puan, çok çekirdekli testten ise 1074 puan aldığını görüyoruz. Yine sonuçları incelediğimizde telefonun gücünü Exynos 850 işlemciden aldığı görülüyor. 3GB RAM ve 32GB/64GB depolama alanı ile gelmesi beklenen telefonda Android 10 işletim sistemi bulunuyor.

Siyah, beyaz, mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan telefonla ilgili bilgiler henüz bunlar ile sınırlı. Telefonun ne zaman tanıtılacağı ise henüz belli değil. Galaxy A21s için yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.