Galaxy A41 Kamera Özellikleri Sızdırıldı

82

Samsung’un Galaxy A41 akıllı telefonunun kamera tarafındaki özellikleri sızdırıldı. Galaxy A41, 48 Megapiksellik ana kamera sensörü kullanacak.

İşini şansa bırakmak istemeyen Samsung, sıklıkla yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Şirketin çok yakında Galaxy A41 telefonunun sahip olduğu teknik özellikleri duyurması beklenirken cihaza dair sızıntılar ulaşmaya devam ediyor. Bu kez ürünün kamera özelliklerine dair bilgiler var.

Galaxy A41 akıllı telefonu yeni bilgilere göre 48 Megapiksellik ana kamera sensörü ile gelecek. Cihazda aynı zamanda 2 MP makro sensör yer alacak. 48 + 2 MP arka kamera yapısıyla gelecek olan telefonun ön kısmında ise 25 Megapiksellik kamera bulunuyor. Telefonda 64 GB depolama alanı bulunduğu da sızdırılırken lansman tarihi henüz açıklanmadı.

Galaxy A31 Özellikleri de Belli Oldu

Kamera özellikleri belli olan Samsung telefonlarından bir diğeri de Galaxy A31 oldu. Buna göre cihazda 48 Megapiksel ana sensör, 5 Megapiksel de makro sensör bulunacak. Ürünün aynı zamanda 5000 mAh devasa bir bataryayla piyasaya sürülmesi beklenmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.