Galaxy A52 Kamera Özellikleri Sızdırıldı

15

Samsung şirketinin orta segment için hazırladığı yeni Galaxy A52 telefonuna yönelik olarak çeşitli bilgiler var. Cihazın sahip olduğu kamera özellikleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy A52 telefonu hala geliştirme aşamasında ve hakkında fazla sızıntı bulunmamasına ragmen kamera kurulumuyla alakalı olarak yeni bilgiler geldi. Buna göre Galaxy A52 telefonunda tıpkı A51 modelinde olduğu gibi dörtlü arka kamera sistemi bulunacak.

Gelen bilgilere göre telefonda yer alacak olan ana sensör 64 MP olacak. Galaxy A51 modelinde ise 48 MP ana sensöre yer verilmişti. Bu bağlamda selefine nazaran bir gelişme olduğu söylenebilir. Gelen bilgiler A52 telefonunda makro kameranın bulunacağını da gösteriyor. Derinlik sensörü ve ultra geniş kamera sensörü hakkında ise şu an için bir bilgi bulunmuyor.

Ne zaman duyurulacak?

Yeni Galaxy A52 telefonunun 2020 yılının son günlerinde veya 2021 yılının ilk çeyreği içerisinde duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.