Galaxy A71 5G Telefonu Snapdragon 765G İşlemcisiyle ABD’de Satışa Sunuldu

83

Samsung şirketinin Snapdragon 765G işlemci ve 5G desteği içeren Galaxy A71 akıllı telefonu Amerika’da 599 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Son gelişmelere göre Galaxy A71 5G akıllı telefonu genel itibariyle orta segmente hitap eden bir cihaz olup ABD’deki en ucuz 5G akıllı telefon niteliği taşımasıyla dikkat çekiyor. T-Mobile’daki OnePlus 8, Galaxy A71’den önce ABD’de satın alınabilecek ene ucuz 5G destekli akıllı telefon niteliğinde idi.

Galaxy A71 5G akıllı telefonunun herhangi bir operatör kullanabileceğiniz bir sürümü de satılacak olup satışlarını T-Mobile , Samsung.com ve Sprint platformları üzerinde görebileceksiniz.
Ekran boyutu 6.7 inç olan Super AMOLED ekran kullanan Galaxy A71 5G modeli ana dörtlü 64 MP lens + 5 MP derinlik sensörü + 12 MP ultrawide kamera + 5 MP makro kameraya sahip olup cihazın ön kamerası ise 32 MP çekim yapmakta. 4.500 mAh batarya kullanan telefon hızlı şarj desteğine de sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.