Galaxy A8s farklı tasarımı ve özellikleriyle dikkat çekiyor

280

Samsung, Galaxy A serisi üzerinde çalışmayı sürdürürken şimdi karşımıza Galaxy A8s’i çıkarıyor. Telefonun sahip olduğu özelliklerin büyük çoğunluğu belli oldu.

Galaxy Infinity O ekran teknolojisinin yeni temsilcisi olacak ve telefonun en fazla dikkat çeken yanının da bu olduğunu söyleyebiliriz. Ekrana gömülü bir ön kamera ve tam ekran & üç arka kamera ile son derece iddialı bir giriş yapacak olan A8s, teknik özellikleri ile de beklenen şekilde gelecek. Ancak teknik özelliklerde LCD ekran detayının altını çizmek gerekli. Daha önce de belirttiğimiz gibi Samsung, LCD ekran üretimi hususunda kararlı ve A8s’te de bunun yankılarını görüyoruz.

Galaxy A8s ortaya çıkan özelliklerine baktığımız zamana ise telefonda 6.39 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü LCD ekranın ve Snapdragon 710 işlemci biriminin yer aldığını görüyoruz. Telefon 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı olarak tek versiyon şeklinde sunulacak ve 3.400 mAh batrayaya sahip olacak. Arka kısmında 24 MP + 10 MP + 5 MP üçlü kamera yapısına sahip olan modelin ön yüzünde ise 24 Megapiksellik tek ön kamera bulunuyor. Ancak bu kameranın görünüşü kesinlikle farklı çünkü ekranda yalnızca ufak bir delik olarak gözüküyor.

Elbette bu nitelikler şu an için sızıntılardan ibaret olup resmi açıklama ile her şey gün yüzüne çıkacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.