Galaxy Active 2 Ülkemizde Satışa Sunuldu

197

Samsung yeni akıllı saati Galaxy Active 2’yi satışa çıkardı. Peki cihaz ülkemizde hangi fiyattan alıcı bekliyor?

Telefon farklı sürümlerle kendisini gösterdi. Örneğin 40 milimetrik alüminyum kasalı versiyonlar 1.599 TL’den, Under Armour mat siyah alüminyum kasalı versiyon 1.699 TL’den, paslanmaz çelik gövdeli gümüş, siyah modeller 2.299 TL’den, 44 milimetrelik moüdeller için 1.799 TL’den, çelik gövdeli paslanmaz versiyonlar ise 2.499 TL’den satılıyor.

Bir akıllı saate nazaran oldukça yüksek fiyatlardan gelmesi dikkat çekerken aynı zamanda Samsung’un bu zamana kadar piyasaya sürdüğü en güçlü akıllı saat modeli olduğunun da altı çiziliyor.

Fitness odaklı bir akıllı saat olan Watch Active 2, spor aktifileri hususunda kullanıcılara oldukça yardımcı olabilecek bir ürün.

Saatte çift çekirdekli Exynos 9110 işlemci yer alıyor. 768 MB RAM, 4 GB depolama alanı bulunuyor ve saatin ekranı 360x360piksel çözünürlük sunuyor. Ekran Super AMOLED olup parlaklığını ortam ışığına göre ayarlayabilen sensöre sahip.

340 mAh bataryası bulunan saat yazılım tarafında Tizen işletim sistemi ile çalışıyor.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.