Galaxy Buds Live Kulaklığı Tanıtıldı

51

Samsung yeni Galaxy Buds Live kulaklığının tanıtımını gerçekleştirdi. Kulaklık özellikle farklı tasarım yapısıyla dikkat çekiyor.

Kulak içine daha iyi tutunması için silikon bir uca sahip olan Galaxy Buds Live, şarj taşıma haznesine de sahip ve böylece 28 saatlik bir pil ömrü sunabilmekte.

Buds Live kulaklığının üzerinde üç farklı mikrofon bulunuyor. Hem telefon görüşmelerinde hem de aktif gürültü engellemelerinde oldukça iddialı geldiğini belirtmek gerekiyor.

Kulaklık 12 mm sürücülere sahip olup ses kalitesi yüksek bir seviyede. Bluetooth bağlantısı ile çalışıyor ve aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde dış dünyayla bağınızı kesmenizi sağlıyor. Ancak bu özelliği nedeniyle özellikle kulaklığı kullanırken karşıdan karşıya geçtiğiniz sırada dikkat etmeniz, trafik kazası yaşamamanız için oldukça mühim.

Yeni Galaxy Buds kulaklığının taşıma kutusunun üzerinde bir adet USB-C girişi bulunuyor ve alet kablosuz şarj için destek sağlıyor. Aynı zamanda QI kablosuz şarj teknolojisi ile de uyumluluk gösteriyor.

Galaxy Buds Live modeli fiyatı 146 Dolar olarak duyurulmuş olup ülkemizde ise 1.000,00 TL’nin üzerinde bir fiyattan satılmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.