Galaxy C5 Pro ve C7 telefonları için Oreo yükseltmesi başladı

531

Samsung, eski akıllı telefonları için yazılımsal güncellemeler sunmaya devam ediayor. Bu kezde Galaxy C5 Pro ve C7 modelleri için Android Oreo yükseltmesi çıktı. Yayınlanan bu güncelleme muhtemelen iki telefon için sunulan son büyük güncelleme olacak.

Samsung, Galaxy serisinden iki model için daha Oreo güncellemesi sundu. Samsung Galaxy C5 Pro ve Galaxy C7 modelleri için Android Oreo güncellemesi çıkışını gerçekleştirdi.

OTA üzerinden dağıtımına başlanan güncelleme modern Samsung Experience arayüzünü kullanıcılarla buluşturuyor. Ana ekran uygulamalarında gelişmiş 3D Touch deneyimi, gelişmiş bildirim yöntemi, resim içinde resim modu, galeride albüm gizleme, klasörler için renk paleti gibi özellikleri yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte akıllı telefon kullanıcılarına sunuluyor.

Eğer Galaxy C5 Pro ve C7 modellerine sahipseniz Android Oreo güncellemesi bildiriminin cihazınıza otomatik olarak gelmesi gerekiyor. Bildirim gelmediği taktirde Ayarlar ekranından manuel kontrol sağlamanızı tavsiye ederiz. Güncelleme kademeli olarak dağıtımda olduğu için her telefona henüz ulaşmadı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.