Galaxy F41 Telefonunun Ne Zaman Tanıtılacağı ve Özellikleri Belli Oldu

29

Samsung markası ürün portföyünü geliştirebilmek amacıyla pek çok akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkmaya devam etmekte olup yeni Galaxy F41 akıllı telefonu da bunlardan biri olacak.

Galaxy F41 akıllı telefonunun sahip olduğu donanımsal özellikler belli oldu. Buna göre cihazda Exynos 9611 yonga seti bulunacak. 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile gelecek olan telefonun depolama alanı tarafında 256 GB farklı bir opsiyona da sahip olacağı iddia ediliyor. Telefonda 6000 mAh büyük dikkat çekici bir batarya yer alıyor.

Tanıtımı 8 Ekim 2020 günü düzenlenecek olan çevrimiçi etkinlik esnasında yapılacak olan yeni F41 modeli üçlü arka kamera kurulumu ile gelecek. Cihazın ana kamerası 64 MP çekim yapacak.

Telefonun ekranı damla çentik tasarım yapısına sahip olacak ve ekrana gömülü parmak izi sensörüne sahip olacak. Elbette kesin bilgiler için 8 Ekim 2020 olan tanıtım tarihini beklemek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.