Galaxy Fold Onlarca Yeni Ülkede Bİr Kez Daha Satışa Sunuluyor

98

Samsung’un Galaxy Fold modeline ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. Cihaz onlarca ülkede satışa çıkarılıyor.

Yenilikçi bir yapıya sahip olan Galaxy Fold akıllı telefonu, yılın ilk dönemlerinde tanıtılmıştı. Ancak bazen işler yolunda gitmiyor ve Samsung Galaxy Fold için de aynı şey söz konusu olmuştu. Samsung, tam olarak bilinmeyen bir nedenden ötürü Galaxy Fold modelini geri toplatmıştı ve bu hususta ne gibi gelişmelerin yaşanacağı merak konusu idi.

Edinilen son bilgilere göre Samsung, Galaxy Fold akıllı telefon modelini 30 yeni yerde üretme kararı aldı. Şirket yaptığı açıklamada yaptığı testleri tamamladıklarını ve cihazın satışa çıkarılması için hiçbir engel olmadığını ifade etti.

Yapılan açıklamalarda GSM şirketleri ve kullanıcı talepleri doğrultusunda bir karar alındığı aktarıldı. Son gelişmeler ürünün 2020 yılı başı itibariyle İtalya, Vietnam, Brezilya, Yunanistan, Şili, Hollanda ve Yeni Zelanda gibi ülkelerde de satışa çıkarılacağını gösteriyor. Ülkemizde satılıp satılmayacağı hususunda ise şu an için bir bilgi yer almazken satışa sunulsa dahi 2 bin doların üstünde bir fiyata sahip olmasından mütevellit oldukça pahalı bir rakamdan geleceği kesin.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.