Galaxy Fold Türkiye’ye Beklenenden Daha Geç Gelebilir

136
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Katlanabilir akıllı telefonlar hususunda gelişmeler yaşanmaya devam ederken Samsung da bu alanda Galaxy Fold modeli ile karşımıza çıkacak. Fold, katlanabilir yapısı ile ekran büyüklüğü bakımından tabletleri aşabilmesine rağmen daha ufak gözükecek ve kolay taşınabilecek.

Samsung Galaxy Fold akıllı telefonu pek çok içerikle ortaya çıkarılırken sorunlardan arındırılmış hali ile ilgili ise test sürecinin tamamlanmış olduğunu belirtmek gerekiyor. Cihaz ekran kırılması sorunuyla da sıklıkla gündeme geldi ve bunun çözüldüğüne dair bazı sızıntılar da bulunuyor. Yani cihaz için son hazırlıkların da artık tamamlandığını belirtmek gerekiyor.

Galaxy Fold satış planında ise bir değişiklik söz konusu olabilir(En azından piyasaya sürüleceği ülkelerin sıralamaları bakımından). Bunun altında yatan sebep ise Samsung’un Huawei’den daha hızlı hareket etmek istemesi. Bu sebeple ilk etapta Güney Kore, Almanya, Hindistan, İngiltere, ABD, Fransa gibi pazarlarda satılması gündemde. Türkiye’nin de içersinde yer aldığı diğer pazarlar için ise daha geç gelebilir.

OKU:  Galaxy A60 Akıllı Telefonunun Özellikleri Ortaya Çıktı
Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir