Galaxy J2 Core 2020 Resmen Tanıtıldı! Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekecek

133

Samsung şirketi yeni Galaxy J2 Core 2020 akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi. Telefon özellikle uygun fiyatıyla dikkat çekecek yapıda. İşte detaylar…

Akıllı telefon pazarı günümüzde giriş , orta ve üst segment olarak ayrıldı ve fiyat tarafında da önemli farklılıklar bu bağlamda karşımıza çıkıyor. Galaxy J2 Core 2020 akıllı telefonu ise alışılmışın dışında bir fiyata sahip olacak.

Yeni Galaxy J2 Core 2020 akıllı telefonu ilk olarak Hindistan’da 83 Dolar fiyat etiketiyle yani yaklaşık 500 TL’lik bir fiyattan çıkış yapacak. Ülkemizde satıldığı taktirde ise 900 TL’ye yakın bir fiyattan satılması beklenen J2 Core 2020 peki özelllik tarafında neler sunuyor?

Edindiğimiz bilgilere göre telefonda 5 inç büyüklüğünde 540 x 960 piksel çözünürlüğünde ekran bulunuyor. 8 MP ana kamerası bulunan telefonun 5 MP de ön kamerası bulunmakta olup 16 GB dahili depolama alanına sahip. Sistem de göz önüne alındığı zaman kullanıcılar için yaklaşık 12 GB alanın kullanılabilir olduğunu belirtmek gerekiyor.

Telefon 2600 mAh bataryadan güç almakta olup 14 nm Exynos 7570 yonga setiyle gelecek ve 1 GB belleği bulunacak. Fiyatı oldukça düşük olan telefonun özelliklerinin de bununla orantılı olarak oldukça mütevazi ve teknolojinin gerisinde olduğunu belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.