Galaxy J7 Pro yeni bir güncelleme aldı!

777
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Samsung Galaxy  J serisinin sevilen ve çok tercih edilen telefonlarından olan Galaxy J7 Pro yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ise telefonun güvenliği ile ilgili.

Aldığımız son bilgiye göre Samsung , Galaxy J7 Pro kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemenin de çoğu telefona ulaştığını da düşünmekteyiz. Bahsedilen yeni güncelleme daha çok telefonun güvenliği ile ilgili fakat bunlarla sınırlı değil. 29.85 MB boyuta sahip bu güncelleme ile birlikte telefonun güvenliği iyileştirildi. Bununla beraber yeni ve/veya geliştirilmiş özellikler telefona dahil oldu ve telefonun performansı daha da arttırıldı. Aynı zamanda güncelleme, cihaz kararlılık geliştirmeleri ve böcek onarımlarını da içeriyor.

OKU:  Middle-earth: Shadow of War Steam Üzerinde Ücretsiz Oldu

Bazı J7 Pro kullanıcılarına zaten yeni bir güncellemenin olduğu bilgisi telefonlarına ulaşmıştır. Fakat güncellemeden haberdar olmayan kullanıcılar  Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme adımlarını takip ederek güncellemeyi telefonlarına indirebilirler.  Cihazınızdan daha iyi bir performans bekliyorsanız bu güncellemeleri cihazına yüklemenizi öneririz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir