Galaxy J8 İçin Android 10 Güncellemesi Çıktı

79

Teknoloji şirketlerinden Samsung, Galaxy J8 akıllı telefonuna yönelik olarak yeni bir güncelleme yayınladı. Payşlaşılan güncelleme One UI 2.0 arayüzünü getirmekte olup asıl dikkat çekici olayı ise aynı zamanda Android 10 işletim sistemini sunuyor olması.

Galaxy J8 akıllı telefonu için çıkan ikinci ve son büyük güncelleme olan bu yeni Android 10 güncellemesi ilk olarak Rusya’da kullanıma sunulmuş durumda. Güncellemenin içerisinde güvenlik paketi de bulunmakta olup bu doğrultuda da önem arz eden bir güncelleme olduğunu belirtmek gerekiyor. Yayınlanan Android 10 güncellemesi içerisinde ekran kaydetme gibi özellikleri de barındırıyor.

Ülkemizde Ağustos ayında aktif olacak

Şu an ülkemizdeki Galaxy J8 kullanıcılarının bahsettiğimiz güncellemeye henüz erişememesi durumu normal karşılanabilir zira güncellemenin ülkemiz için 1 Ağustos – 1 Eylül 2020 tarihleri arasında aktif olacağını belirtelim. Güncelleme şu an ülkemiz için test aşamasında tutulmakta.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.