Galaxy M51 Özellikleri Ortaya Çıktı

60

Samsung şirketinin yakında piyasaya sürmesi beklenen Galaxy M51 akıllı telefonunun sahip olduğu teknik özellikler sızdırıldı. Orta segment için üretilen yeni akıllı telefon genel itibariyle büyük bir ekran, geniş depolama alanı, büyük bir batarya sunmasıyla dikkat çekecek.

Gelen bilgilere göre Galaxy M51 telefonunda 6.7 inç büyüklüğünde AMOLED ekran bulunacak. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile gelmesi beklenen telefonda 7000 mAh batarya yer alacak olup pil performansı konusunda kullanıcılara sıkıntı yaşatması beklenmiyor. Özellikle devasa bataryası ile satış performansını yüksek tutacağı öngörülen Galaxy M51’in bu performansında elbette hangi fiyattan geleceği de etkili olacak. Eğer uygun bir fiyattan satılırsa telefonu sürekli şarj etmek istemeyen kullanıcılara hitap edecek iddialı bir model olabilir.

Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 730 işlemciyle çalışacak olan telefon dörtlü kamera yapısına sahip olacak. Ana kamerası 64 MP olacak ve bu kameraya 12 MP ultra geniş açılı sensör eşlik edecek. Diğer iki kameraya dair ise şu an net bir bilgi bulunmuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.