Galaxy S10 için birbirinden farklı 4 tanıtım videosu yayınlandı!

103

Samsung’un heyecanla ve merakla beklenen telefonu Galaxy S10’a dair yine bir gelişme yaşandı. Tanıtımına sayılı günler kala Samsung Galaxy S10 için birbirinden farklı dört tanıtım videosu birden yayınlandı. Samsung Vietnam resmi YouTube kanalından paylaşılan bu tanıtım videoları ilgilerini heyecanlandırdı. Çok yakın zamanda tanıtımı gerçekleştirilecek olan Galaxy S10, iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Yayınlanan videoları gözden geçirelim. Yukarıda yer alan videoda Galaxy S10’un parmak izi okuyucusunun nasıl olacağını göstermekte. Samsung, yeni amiral gemisi modelinin ekrandan parmak izi okuma teknolojisine sahip olduğunu doğruluyor.

İkinci tanıtım videosunda telefonun kamerasına vurgu yapılmış.Bu videoda Galaxy S10’nun ön kamerasının 4K çekim yapabilmesinden ve optik imaj sabitleme (OIS) desteğini barındırdığından söz ediliyor.

OKU:  Önemli Denuvo Sürümü 4.8 De Kırıldı

Üçüncü tanıtım videosunda Galaxy S10’un Infinity-O ve çerçevesiz ekranına değinilmiş. Samsung, bu konuda da iddiasını sürdürmeye devam ediyor.

Son tanıtım videosunda ise telefonun şarj konusu ile ilgili. Hızlı şarj dolumuna vurgu yapan şirket bu konuda da oldukça iddialı geliyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir