Galaxy S10 Telefonlara Gece Modu Özelliği Eklenecek

140
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry


Akıllı telefonlar
günümüzde karanlık ortamlarda eskisine nazaran çok daha iyi görüntüler elde edebiliyor. Ancak buna rağmen hala düzeltilmesi ve iyileştirilmesi gereken noktalar bulunuyor.

Samsung Galaxy A10 akıllı telefonu için gece modu özelliğinin gelmesi gündemde. Gece modu özelliği, karanlık ortamlarda kullanıcının ek herhangi bir eylem yapmadan görüntünün otomatik olarak ayarlanmasını sağlıyor.
Karanlık ortamda fotoğraf çekmek artık eskisine nazaran daha mümkün bir hale gelecek. Hali hazırda zaten S10 modellerinde düşük ortamlarda daha iyi çekim için atılmış adımlar bulunuyordu ancak özel gece modunun sunulması ekstra bir fonksiyon olarak karşımıza çıkıyor.

OKU:  Galaxy A7 2018 Android Pie güncellemesi Türkiye'ye sunuldu!

Özel gece modunun dünya genelinde tüm S10 modelleri için güncelleme şeklinde sunulacağını, yayınlanacak olan bu güncellemenin yalnızca özel gece modunu içermeyeceğini, aynı zamanda güvenlik yamalarını da içerisinde barındıracağını belirtelim.

Galaxy S10 Gece Çekim Modu Çıkıyor

Galaxy S10 serisinden akıllı telefonlar için sunulacak yeni güncellemenin içerisinde özel çekim modu da bulunuyor. Bu mod düşük ışıkta daha iyi çekimler yapmayı sağlıyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir