Galaxy S11 Plus Özellikleri Açığa Çıktı!

202

Samsung’un yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S11 Plus’ın özellikleri Çinli sertifika firması tarafından ortaya çıkarıldı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un şubat ayı içerisinde tanıtılması beklenen yeni modeli Galaxy S11 Plus cephesinden bir bilgi paylaşıldı. Çinli 3C isimli sertifika şirketi, Samsung Galaxy S11 Plus’ın birtakım özelliklerini ortaya çıkardı. Sertifika ile birlikte telefonun 5000 mAh batarya ile kullanıcıların karşısına çıkacağı belli oldu. Bu batarya ise 25W hızlı şarj desteği ile geliyor. Ayriyeten Galaxy S11 Plus modeli 5G desteğini de içinde barındırıyor.

Sertifika ile ortaya çıkarılan özellikler sadece bunlarla sınırlı fakat diğer sızıntılara göre telefon Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alacak ve arka yüzünde 108MP çözünürlüğünde kamera yer alacak. Telefon hakkında bilgiler geldikçe sizlere aktarıyor olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.