Galaxy S20 5G Iron Man Edition Çıktı

123

Samsung Galaxy S20 akıllı telefonunun özel sürümleri çıkmaya devam ediyor. Bu kez de Iron Man 5G Edition modeli piyasaya sürüldü.

Şu an için yalnızca JD.com aracılığıyla yayınlanan S20 5G Iron Man Edition modeli, tıpkı S20 Ultra telefonu gibi 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip.

Fiyat tarafında bedeli bir hayli ağır olan Galaxy S20 5G Iron Man Edition 986 Dolarlık fiyat etiketine sahip. Ürünün aynı zamanda 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip modeli de bulunmakta olup mevzu bahis model 1.409 Dolar fiyat etiketiyle satılıyor.

Özel sürüm Galaxy S20 5G Iron Man Edition , Tony Stark imzası bulunan özel kırmızı bir kutuyla geliyor. Bu kutunun içerisinde özel bir kasa, özelleştirilmiş kulaklık başlıkları, ar reaktöre benzer bir halka bulunuyor. Aynı zamanda özel duvar kağıtlarıyla bezenmiş özel temalar da kullanıcılara sunuluyor.

Iron Man hayranları için hazırlanan bu özel sürüme nasıl bir ilginin gösterileceği, daha doğrusu bu dönemde ilgi gösterilip gösterilmeyeceği merak ediliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.