Galaxy S20 Satış Tarafında Çuvalladı

40

Samsung’un Galaxy S20 akıllı telefonunun satış performansı oldukça yetersiz kaldı. Galaxy 20 akıllı telefonu beklenenden daha az sattı.

Samsung şu an akıllı telefon kategorisinde en büyük teknoloji markalarından biri ve sektörü bir hayli önemseyerek yeni ürünler ortaya koymaya devam ediyor. Samsung, her segment için çeşitli akıllı telefonlar ortaya koymakta olup en fazla dikkat çektiği alan ise genellikle üst segmenttir. Ancak bu doğrultuda çıkarılan yeni Samsung telefonu Galaxy S20 beklenenden çok daha az satı yaptı ve şirket bu durumdan hoşnut gözükmüyor.

Galaxy s20 modeli ile ilgili olarak ortaya çıkan yeni verilen ABD’de ilk haftasında toplam satışının 200.000’i bile bulamadığı ortaya çıktı. Galaxy S10 serisinde ise şirket en azından 400.000 barajını geçti fakat Galaxy S20 akıllı telefonu 200.000’i bile geçemedi. Bu düşüşü yetkililer her ne kadar salgınla ilişkilendirmekte olsada aslında tamamen salgınla ilgili olduğu da söylenemez. Bakalım bu doğrultuda ilerleyen süreçte neler yaşanacak? Bekleyip görelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.