Galaxy S20 Serisi için Kamera Güncellemesi Yayınlandı!

86

Samsung Galaxy S20 serisi için yeni bir kamera güncellemesi yayınlandı. Kamera kısmında yaşanan çeşitli sorunlar bu güncelleme ile iyileştirildi.

Samsung Galaxy S20 serisi, piyasa sürüldüğünden bu yana kullanıcılar tarafından kamerası eleştiriliyordu. Çünkü telefonların kamera uygulamalarında çeşitli sorunlar meydana geliyordu. Bu sorunlar kameranın donması ve odak sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Neyse ki şirket yeni yayınladığı bir güncelleme ile kamera bölümünde yaşanan sorunlara çözüm getirdi.

Belli başlı ülkeler için yayınlanan güncelleme tüm S20 ailesini kapsıyor. G98xFXXU1ATCT yapı numarası ile gelen güncelleme 293MB boyutunda. Yayınlanan güncelleme ile birlikte kamera performansı iyileştirildi ve yaşanan sorunlar giderildi. Ayrıca yine bu güncelleme ile birlikte telefonlar Nisan ayı güvenlik yamasına kavuştu. Güncellemenin yakın zaman içerisinde ülkemize de gelmesi bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.