Galaxy S20 Serisi Yakında Android 11 Tabanlı One UI 3.0 Güncellemesi Alacak

17

Samsung şirketinin Galaxy S20 akıllı telefon ailesi ile ilgili olarak yeni bazı gelişmeler meydana geldi. Samsung’un Güney Kore’deki beta yöneticisi , Galaxy S20, S20+ , S20 Ultra telefonlarının yakında Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesi alacağını duyurdu.

Söz konusu güncelleme ilk başta beklendiği üzere beta sürüm olarak kendisini gösterecek ancak temel farkı açık beta olarak gelmesi olacak. Yani herkese açık bir şekilde paylaşılacak. Bir süredir üzerinde çalışılan güncellemeden yararlanmak isteyen katılımcılar Samsung Members servisine kaydolarak güncellemeyi gerçekleştirebilecek.

Yeni One UI 3.0 sürümü iyileştirilmiş gizlilik ve ayrıntılı izinler, gelişmiş hareket navigasyonu, yerleşik ekran kaydı ve akıllı ev sistemleri adına yeni fonksiyonlar sunacak.
Açık beta süreci muhtemelen 3 aylık bir zaman alacak ve ilk etapta Güney Kore, Almanya, Amerika, İngiltere ve Fransa’da başlayacak.

Ülkemizdeki kullanıcılar One UI 3.0 güncellemesinin ancak nihai sürümünü yükleyebilecekler. Bunun da 2021 yılını bulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.