Galaxy S20 Tacticial Edition Telefonu Ezber Bozacak

70

Son zamanlarda piyasaya sürülen tüm akıllı telefonların neredeyse aynı tasarım yapısına sahip olduğunu biliyoruz. Samsung, aynı görünüşte görülen telefonlardan biri olan Galaxy S20’i elden geçirerek farklı bir tasarım ve fonksiyonlar sunan S20 Tacticial Edition modelini çıkarıyor.

Galaxy S20 Tacticial Edition akıllı telefonu aslına bakarsanız teknik özellikler itibariyle S20’den farklı olan bir model değil ancak bu telefon federal hükümet ve savunma bakanlığındaki personelin ihtiyaçlarına göre tasarlamış. Yani özel ve farklı bir tasarım söz konusu. Aynı zamanda cihazın gece görüş modu ve gizli mod fonksiyonu bulunuyor. Gizli mod uçak modundan daha da kapsamlı olan geliştirilmiş bir mod olup, gizlilik konusunda tam donanımlı geliyor.

Galaxy S20 Tacticial Edition korunaklı yapısı ile biraz kaba gözüküyor ancak zaten askeri personel açısından uygun nitelikleri barındırıyor olması telefonu özel kılıyor. Samsung’un telefonu 2020 yılının üçüncü çeyreği içerisinde satışa sunması bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.