Galaxy S9 ve S9+’nın Tanıtım Tarihi Belli Oldu

357

Bilindiği üzere 2018 Şubat ayının sonlarında akıllı telefon üreticileri için büyük önem arz eden Mobil Dünya Kongresi yapılacak ve Sony, Samsung, LG gibi dev firmalar yeni ürünlerini kullanıcılara tanıtacak. Bunların içerisinde şu an itibariyle tanıtım tarihini açıklayan firma sadece Samsung oldu.

Zaten Samsung şirketinin yeni modelleri olan Galaxy S9 ve S9+’yı MCW(Mobil Dünya Kongresi) kapsamında tanıtacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Zira aynı şirket geçmiş yıllarda S serilerinin tümünün tanıtımını MCW platformunda tanıtmıştı.

Samsung, Galaxy serisinin yeni modellerinde kamera üzerine yoğunlaşmış vaziyette. Samsung, geçtiğimiz aylarda kullandığı yeni kamera teknolojisiyle ilgili bazı verileri kullanıcılarla paylaşmıştı.

Samsung Galaxy S9 ve S9+’nın tasarımları S8 ile hemen hemen aynı olacak. Tek fark telefonun arka kısmında kameranın yanında bulunan parmak izi okuyucusunun kameranın altına kaydırılmış olması olacak. Ayriyetten S9+’da çift ana kameranın olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.