Galaxy S9 ve S9 Plus Telefonlarına Güvenlik Güncellemesi Geldi

42

Akıllı telefonlar için büyük çaplı güncellemelerin yanında kısa periyodlarla çeşitli güvenlik güncellemeleri de yayınlandığını görürüz. Bu güvenlik güncellemeleri genellikle üç ayda bir yayınlanmaktadır. Şimdi de Galaxy S9 ve S9 Plus modellerine bu doğrultuda yeni güncellemeler geldi.

Paylaşılan yeni S9 ve S9 Plus güncellemesi telefonları Temmuz 2020 güvenlik seviyesine yükseltmekte. Dolayısıyla pek çok yamayı içerisinde barındıran güncelleme önemli dört güvenlik sorununu gidermekte. Aynı zamanda 18 kadar güvenlik riskini gideren güncelleme bu doğrultuda önem arz etmekte. Bariz bir yenilik, özellik ise sunmamakta.

Temmuz 2020 güncellemesi alan Galaxy S9 ve S9 Plus telefonları bir yıl kadar daha güvenlik güncellemelerinden istikrarlı olarak yararlanacak. Ancak artık yeni işletim sistemi sürümü gibi radikal büyük çaplı güncellemeler alması çok zor.

Kademeli olarak yayınlanan güncellemenin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını aşağıdaki yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.