Galaxy Watch Active 2 Tanıtımı Gerçekleştirildi

200

Akıllı saat kategorisinde bir süredir çeşitli ürünlerle karşımıza çıkan Samsung, bu kez de Galaxy Watch Active 2 akıllı saatiyle geliyor.
Galaxy Watch Active 2 için beklenen tanıtım gerçekleştirildi. Saatin sahip olduğu özellikler detaylı bir şekilde ortaya çıktı.

Cihaz tasarım açısından bilindik çizgisini muhafaza ediyor. Watch Active 1’e göre tasarım anlamında çok bir değişiklik sunmuyor. Ancak saatin 40 mm ve 44 mm şeklinde iki ayrı sürüme sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

Saatin 40 mm olan modeli 1.2 inç büyüklüğünde ekrana sahip. 44 mm olan model ise 1.4 inç büyüklüğünde ekrana sahip olup toplam 360 x 360p çözünürlüğü bulunuyor.

Saatin içerisinde Exynos 9110 işlemci bulunuyor. Toplam 4 GB dahili depolama alanı sunuyor. Saat Bixby sanal asistana sahip olup mobil ödeme desteği, Bluetooth 5.0, NFC, Gps gibi yetilere sahip.

İki model farklı ekran büyüklüklerine sahip olduklarından batarya değerleri konusunda da biraz farklılık gösteriyorlar. Örneğin standart modelin 247 mAh bataryası bulunurken 44 Mmm model toplam 340 mAh batarya kapasitesiyle karşımıza çıkıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.