Galaxy Z Flip Hakkında Heyecan Verici Gelişme

126

Samsung’un Galaxy Z Flip akıllı telefonuyla ilgili olarak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ürünün sahip olduğu pek çok özellik ortaya çıktı ve net görselleri paylaşıldı.

Samsung, dikine katlanabilir akıllı telefon modeliyle gelecek. Bunun ilk örneği  Motorola tarafından Razr 2019 akıllı telefonuyla bizlere gösterilmişti. Dikine katlanabilir akıllı telefonların daha kullanışlı olabileceğini Razr 2019 modeliyle görmüştük. Şimdi de Samsung’un Galaxy Z Flip telefonu bu noktada bir hayli iddialı geliyor.

Galaxy Flip telefonunda Samsung Ultra Thin Glass teknolojisi bulunacak. Bu teknolojisi cihazın katlanabilmesi için gerekli imkanı sağlamakta olup ürün işlemci tarafında Snapdragon 855 Plus yonga setiyle gelecek. Telefon 12 Megapiksel çözünürlüğünde arka kameraya ve iki geniş ve ultra geniş lense sahip olacak. Böylece üçlü arka kamera yapısıyla gelmesi beklenen telefonun çıkışına ise henüz uzun bir zaman olduğunu söyleyebiliriz.

Cihazın fiyatı 1.500 Dolar olarak açıklanırken siyah ve mor şeklinde iki renk seçeneğiyle piyasaya sürüleceğini belirtelim. Belki daha sonra farklı renk seçenekleri de söz konusu olabilir.

 

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.