Gamedec Beklenenden Daha Geç Çıkacak

10

Gamedec video oyunu ile ilgili gelen son bilgiler beklenenden daha geç piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

PC platformu için bir süredir hazırlanan Gamedec video oyunu cyperpunk evreninde geçecek bir izometrik rol yapma oyunu olacak. 2020 yılında piyasaya sürülmesi beklenen oyunla ilgili alınan yeni bir karar neticesinde Gamedec 2021 yılında ertelendi. Bu bağlamda beklenenden daha geç çıkacak.

Bölgelerin büyük bir çoğu tamamlanan oyunun temel sıkıntısı meta senaryo faktörleri ve hikayedeki dalların tekrar ele geçirilmesinin yanında diyaloglar ve çevirilerin de geliştirilmesinin gerekmesi. Bunun için geliştirici ekibin uzun bir süre daha oyunun üzerinde çalışması gerekmekte.

Daha önce beta sürümünü test eden oyuncuların geri bildirimleri de olumsuz yönde olmuştu. Bu durum oyunun ertelenmesi fikrinin daha ağır basmasına ve böylece bu yönde bir karar verilmesine neden oldu.

Nintendo Switch için de piyasaya sürülmesi planlanan oyunun işler yolunda gitmesi halinde diğer konsollar için bile çıkması söz konusu olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.